Amelisweerd kalender 2020 komt eraan

Op dit moment wordt de laatste hand gelegd aan de gloednieuwe ‘AMELISWEERD, Langs de Kromme Rijn’ kalender voor 2020.

Na een succesvolle verkoop van de 2019 kalender en de vele leuke reacties die ik heb ontvangen kon een vervolg natuurlijk niet uitblijven. Hoe komt de 2020 versie eruit te zien?! Bij deze alvast een tipje van de sluier. 

De basis blijft hetzelfde; 

  • 12 nieuwe sfeervolle platen van het Landgoed uit mijn eigen werk (op A4) 
  • een praktisch kalenderdeel (ook op A4),
  • prachtig vormgegeven (in Utrecht) en gedrukt (in Utrecht) op duurzaam en mat papier,
  • een mooie kaart achterin met alle fotolocaties. 

In de tekst zal iets meer nadruk komen te liggen op het fotograferen van het Landgoed. Wat zijn goede foto-locaties? Wanneer kan je wat fotograferen? En wat voor een instellingen kun je gebruiken? 

Tot 31 oktober krijg je vroegboekkorting! De kalender kost dan €17.50 per stuk (inclusief verzendkosten*) en je krijgt er bovendien nog een klein extra-tje bij. Wat het extra-tje wordt blijft nog even een verrassing. De levering is half november.
Vanaf 1 november betaal je €19.95 inclusief verzendkosten*.

Bestellen is simpel:

  1. Geef via het contactformulier het aantal kalenders door dat je wilt bestellen.
  2. Geef je adresgegevens door (als ik ze niet heb). Als je hem naar iemand wilt laten versturen geef dan de namen en adressen door.
  3. Als je besteld hebt stuur ik je ontvangstbevestiging inclusief een betaalverzoek via tikkie.
  4. Heb je betaald? Dan krijg je de kalender(s) vanzelf thuis in een envelop (half November). 
  5. Bestel je vóór 31 oktober dan krijg je vroegboekkorting en betaal je €17,50 per kalender (incl. verzendkosten) en krijg je een leuk extra-tje. 
  6. Bestel je na 31 oktober dan betaal je €19.95 per kalender (incl. verzendkosten).

Bulk korting: 5 voor de prijs van 4

Wil je de kalender inzetten als cadeau, dan kan je 5 kalender krijgen voor de prijs van 4, dit geldt zowel voor als na 31 oktober, voor de dan geldende prijzen.

*woon je buiten Nederland, dan komen er verzendkosten bij.

Leave a Reply